Novinky a akce 2023

Pronájem obchodních prostor 516 m2 v centru Hradce Králové

Nabízíme vám k pronájmu obchodní, kancelářské a skladové prostory s bezproblémovým parkováním v centru Hradce Králové! Prostory o výměře 516 m² se nachází v přízemí víceúčelové budovy na Pražské třídě s možným vstupem přímo z chodníku.

22. 4. 2023 - KRÁLOVÉHRADECKÝ MAJÁLES

Program Hradeckého Majálesu tvoří 2 základní bloky - širší program oslav s mnoha doprovodnými akcemi a hlavní den oslav, ve kterém probíhá slavnostní majálesový průvod a pokácená májka se nese na místo konání open-air festivalu...

1. 4. 2023 - OTEVÍRÁNÍ PEVNOSTI JOSEFOV

Slavnostní zahájení turistické sezony 2023 v pevnostním městě Josefově. Pochod vojska městem, vztyčení vlajky na Bastionu I, bitevní ukázka, zpřístupnění muzeí a turistických areálů.

6. - 12. 3. 2023 - GAUDEAMUS THEATRUM / MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ DIVADLENÍCH ŠKOL

Cílem mezinárodního SETKÁNÍ divadelních škol je vytvářet prostor pro vzájemné setkávání studentů, pedagogů a divadelníků z různých koutů světa...

19. 2. 2023 - Masopust na Šrámkově statku

Masopustní čas, tedy doba od Tří králů do Popeleční středy, byla dříve spojována s bujarými radovánkami, hodováním a průvodem maskovaných lidí. Vzhledem k tomu, že Popeleční středou počínal čtyřicetidenní půst, uměli si naši předkové masopustní období náležitě užít.

1. 1. 2023 - PRVNÍ DEN SPOLU

Tradiční vítání nového roku v historickém jádru města pod královéhradeckými dominantami...